ART / Etchings etc / Gravyr 4003567
nr 400 3567
Gravyr
Lenght: ()
Carl XIV Johan, 47x33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday Mars 13 2006
at 16:00:00
100 kr
350 kr
200 kr
350 kr